kilka porad

ZADATEK

OD 1 stycznia 2019 r wchodzą zadatki ( w wysokości  €50,00 ) . Zadatki są bezzwrotne w przypadku odwołania sesji. Zadatki weekendowe mogą przejść na sesję przeniesioną na dzień tygodnia – przeniesienie sesji w ostatniej chwili skutkuje utratą wpłaconego zadatku.  Czas wpłacenia zadatku ustalany jest indywidualnie.

PUPILE NA SESJI :

3l7a8299

 

Nie wszystkie pieski mogą wziąć udział w sesji studyjnej . Studio przede wszystkim jest przystosowane do sesji z udziałem dzieci .  Udział pupili musi być uzgodniony wcześniej i łączy się z dopłatą  €30,00 

 

PRZYJAZD NA SESJE:

Nie ma możliwości wcześniejszego rozpoczęcia sesji . W ciągu dnia mam po kilka sesji, między sesjami muszę mieć czas na przygotowanie się, złapanie oddechu dlatego też bardzo proszę nie przyjeżdżać przed ustalonym czasem . Umówiona godzina jest godziną przybycia na sesję – nie jej zaczęcia.  Nie ma problemu spóźnienie do 15 min . Powyżej tego czasu proszę o kontakt telefoniczny +31 684 412 398

 

DODATKOWE OSOBY ( O KTÓRYCH NIE BYŁO ROZMOWY W CZASIE USTALANIA DETALI SESJI ) 

Przyjaciółki , znajomi , przyjezdna rodzina – BEZ WCZEŚNIEJSZYCH USTALEŃ NIE MOGĄ BRAĆ UDZIAŁU ( nawet w formie przyglądania się ) W TRAKCIE SESJI . Każda dodatkowa osoba dekoncentruje pozujących. Często robi się też zamieszanie , które „męczy” najmłodszych modeli i sesja wychodzi dużo gorzej . Jeżeli w sesji miałyby brać takie osoby  – wcześniej telefonicznie tłumaczę jak się przygotować w takiej sytuacji , na co zwrócić uwagę – klient jest wtedy świadomy przebiegu sesji i nie ma „niespodzianek” . 

 

Kilka porad – czyli jak przygotować się do sesji , co ze sobą zabrać .

 SESJE NOWORODKOWE /NIEMOWLĘCE

W przypadku takich sesji zawsze proszę Rodziców dzidziusia, aby ubrali się możliwie w jak najprostszy sposób . Takie maluszki zawsze są układne  blisko twarzy Rodziców i najlepiej sprawdzają się T-shirt ‚y w jednolitym kolorze ( białym , kremowym, szarym , czarnym ). Jeżeli tata nie ma nic przeciwko zdjęć bez koszulki – wtedy mamę proszę o zabranie topu w jednolitym kolorze – ewentualnie korzystamy z garderoby , którą dysponuję w studio .

Na sesję proszę zabrać zapas jedzenia dla dzidziusia , pieluchy ( również tetrowe ) , kocyk . Można też zabrać dla siebie coś do jedzenia . Napoje zimne i ciepłe i słodycze są na miejscu 😉

Czas trwania sesji 2-3 h

_MG_2410 copy

 

_MG_1139 copy

WSZSTKIE ubranka, dodatki i inne „gadżety” są u mnie w studio. Ciągle poszerzane zbiory pozwalają mi dać moim klientom niepowtarzalne i unikalne zdjęcia . Stylizacje dopasowywane są do pór roku, trendów , ale przede wszystkim do upodobań i gustu klientów. Wszystko ustalane jest przed sesją.

_MG_0154

Nowości marzec 20163 Nowości marzec 20164 Nowości marzec 20162

gadzety do strony

SESJE CIĄŻOWE

Sesja ciążowa najlepiej jak jest wykonana w 7-8 miesiącu ciąży – wtedy kiedy brzuszek jest ładnie zaokrąglony , a przyszła mama czuje się jeszcze świetnie 😉  Wiadomo każda z nas jest inna i bywa , że odpowiednio duży brzunio pojawia się dopiero pod koniec 8 – początek 9 miesiąca i wtedy umawiamy się później na taką sesję .

Co zabrać ze sobą :

– kilka zmian ubrań ( nie ma potrzeby kupowania ubrań ciążowych ) . Koszulki , Jeansy, bielizna dla mamy w kolorze białym i czarnym , ubrania jeżeli z napisami to tylko dotyczącymi ciąży _MG_0088

W swoim studio mam kilka różnych sukien ciążowych specjalnie przystosowanych do takich sesji , mam też materiały , pasy ozdobne, wstążki, sztuczne kwiaty , wianki .

 

_MG_0044 copy

_MG_0252 copyNieuwe map (5)

ubiór ciążowe

Dodatkowo można zabrać ze sobą :

– zdjęcie USG

– buciki

– misia lub inną przytulankę kupioną dla maluszka

Ważne jest też to, aby zadbać o włosy i dłonie ( również taty! ) przed sesją .  Odrosty na włosach są bardzo ciężkie do wyretuszowania, a oświetlenie często je uwidacznia. Takie zdjęcia robi się raz w życiu ( przy danej ciąży ;)) – warto zadbać o detale , które mają ogromny wpływ na końcowy efekt sesji.

Jeanine BELLY CHOICE2

Nie ma natomiast potrzeby, aby przejmować się rozstępami , przebarwieniami na skórze. Wszystko poddawane jest retuszowi.

rozstępy

 SESJE DZIECIĘCE + RODZINNE

W swoim studio mam bardzo dużo ubranek, dodatków do sesji dziecięcych do lat 2 .

Na miejscu można wybierać w przeróżnych stylizacjach, a wszystko dopasowane do gustów i upodobań klientów.

 

_MG_6481_MG_8670KOBIETA SZYJĄCA

_MG_6540

 

Do zdjęć wspólnych można wybrać strój bardziej „na luzie ” – Jeansy + koszulki lub bardziej oficjalny . Ważne ! Stanowcze „Nie” dla napisów , logo z postaciami z bajek itp.

_MG_5854

Agnieszka z dzieciaczkami wybrane

rodzinne kolaż do bloga info

 

Agnieszka z dzieciaczkami wybrane1

_MG_4470a

_MG_1742

 

 

 

 

 

Sesje plenerowe wykonuję w Spijkenisse – ewentualnie w okresie ciepłych miesięcy na plaży Rockanje

Alma wybrane5

Nieuwe map

polska 2017

kasia czarek tfp8

emma wybrane3

emma wybrane5

joasia nad morzem6

emma wybrane

Majusia nad morzem2Majusia nad morzem24Majusia nad morzem1Malina wybrane6Antoś wybrane10POLSKA 201515POLSKA 201516Milena31Milena24julia-wybrane20dominika-marcin-zareczynowa30kalypso-wybrane32fenek-irenka4pati-las

 

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s