kilka porad

ZADATEK

OD 1 stycznia 2019 r wchodzą zadatki ( w wysokości  €50,00 ) . Zadatki są bezzwrotne w przypadku odwołania sesji. Zadatki weekendowe mogą przejść na sesję przeniesioną na dzień tygodnia – przeniesienie sesji w ostatniej chwili skutkuje utratą wpłaconego zadatku.  Czas wpłacenia zadatku ustalany jest indywidualnie.

PUPILE NA SESJI :

 

Nie wszystkie pieski mogą wziąć udział w sesji studyjnej . Studio przede wszystkim jest przystosowane do sesji z udziałem dzieci .  Udział pupili musi być uzgodniony wcześniej i łączy się z dopłatą  €30,00 

 

PRZYJAZD NA SESJE:

Nie ma możliwości wcześniejszego rozpoczęcia sesji . W ciągu dnia mam po kilka sesji, między sesjami muszę mieć czas na przygotowanie się, złapanie oddechu dlatego też bardzo proszę nie przyjeżdżać przed ustalonym czasem . Umówiona godzina jest godziną przybycia na sesję – nie jej zaczęcia.  Nie ma problemu spóźnienie do 15 min . Powyżej tego czasu proszę o kontakt telefoniczny +31 684 412 398

 

DODATKOWE OSOBY ( O KTÓRYCH NIE BYŁO ROZMOWY W CZASIE USTALANIA DETALI SESJI ) 

Przyjaciółki , znajomi , przyjezdna rodzina – BEZ WCZEŚNIEJSZYCH USTALEŃ NIE MOGĄ BRAĆ UDZIAŁU ( nawet w formie przyglądania się ) W TRAKCIE SESJI . Każda dodatkowa osoba dekoncentruje pozujących. Często robi się też zamieszanie , które „męczy” najmłodszych modeli i sesja wychodzi dużo gorzej . Jeżeli w sesji miałyby brać takie osoby  – wcześniej telefonicznie tłumaczę jak się przygotować w takiej sytuacji , na co zwrócić uwagę – klient jest wtedy świadomy przebiegu sesji i nie ma „niespodzianek” . 

 

Kilka porad – czyli jak przygotować się do sesji , co ze sobą zabrać .

 SESJE NOWORODKOWE /NIEMOWLĘCE

W przypadku takich sesji zawsze proszę Rodziców dzidziusia, aby ubrali się możliwie w jak najprostszy sposób . Takie maluszki zawsze są układne  blisko twarzy Rodziców i najlepiej sprawdzają się T-shirt ‚y w jednolitym kolorze ( białym , kremowym, szarym , czarnym ). Jeżeli tata nie ma nic przeciwko zdjęć bez koszulki – wtedy mamę proszę o zabranie topu w jednolitym kolorze – ewentualnie korzystamy z garderoby , którą dysponuję w studio .

Na sesję proszę zabrać zapas jedzenia dla dzidziusia , pieluchy ( również tetrowe ) , kocyk . Można też zabrać dla siebie coś do jedzenia . Napoje zimne i ciepłe i słodycze są na miejscu 😉

Czas trwania sesji 2-3 h

_MG_2410 copy

 

_MG_1139 copy

WSZSTKIE ubranka, dodatki i inne „gadżety” są u mnie w studio. Ciągle poszerzane zbiory pozwalają mi dać moim klientom niepowtarzalne i unikalne zdjęcia . Stylizacje dopasowywane są do pór roku, trendów , ale przede wszystkim do upodobań i gustu klientów. Wszystko ustalane jest przed sesją.

_MG_0154

Nowości marzec 20163 Nowości marzec 20164 Nowości marzec 20162

gadzety do strony

SESJE CIĄŻOWE

Sesja ciążowa najlepiej jak jest wykonana w 7-8 miesiącu ciąży – wtedy kiedy brzuszek jest ładnie zaokrąglony , a przyszła mama czuje się jeszcze świetnie 😉  Wiadomo każda z nas jest inna i bywa , że odpowiednio duży brzunio pojawia się dopiero pod koniec 8 – początek 9 miesiąca i wtedy umawiamy się później na taką sesję .

Co zabrać ze sobą :

– kilka zmian ubrań ( nie ma potrzeby kupowania ubrań ciążowych ) . Koszulki , Jeansy, bielizna dla mamy w kolorze białym i czarnym , ubrania jeżeli z napisami to tylko dotyczącymi ciąży _MG_0088

W swoim studio mam kilka różnych sukien ciążowych specjalnie przystosowanych do takich sesji , mam też materiały , pasy ozdobne, wstążki, sztuczne kwiaty , wianki .

 

_MG_0044 copy

_MG_0252 copyNieuwe map (5)

ubiór ciążowe

Dodatkowo można zabrać ze sobą :

– zdjęcie USG

– buciki

– misia lub inną przytulankę kupioną dla maluszka

Ważne jest też to, aby zadbać o włosy i dłonie ( również taty! ) przed sesją .  Odrosty na włosach są bardzo ciężkie do wyretuszowania, a oświetlenie często je uwidacznia. Takie zdjęcia robi się raz w życiu ( przy danej ciąży ;)) – warto zadbać o detale , które mają ogromny wpływ na końcowy efekt sesji.

Jeanine BELLY CHOICE2

Nie ma natomiast potrzeby, aby przejmować się rozstępami , przebarwieniami na skórze. Wszystko poddawane jest retuszowi.

rozstępy

 SESJE DZIECIĘCE + RODZINNE

W swoim studio mam bardzo dużo ubranek, dodatków do sesji dziecięcych do lat 2 .

Na miejscu można wybierać w przeróżnych stylizacjach, a wszystko dopasowane do gustów i upodobań klientów.

 

_MG_6481_MG_8670KOBIETA SZYJĄCA

_MG_6540

 

Do zdjęć wspólnych można wybrać strój bardziej „na luzie ” – Jeansy + koszulki lub bardziej oficjalny . Ważne ! Stanowcze „Nie” dla napisów , logo z postaciami z bajek itp.

_MG_5854

Agnieszka z dzieciaczkami wybrane

rodzinne kolaż do bloga info

 

Agnieszka z dzieciaczkami wybrane1

_MG_4470a

_MG_1742

 

STYLIZACJA Z OKAZJI ROCZKU ” SMASH CAKE”

Istnieje możliwość wykonania stylizacji typowo urodzinowej , podczas której mały solenizant ma możliwość „zabawy ” w rozwalanie tortu 😉

Tort na zamówienie – 25/35e ( wcześniej uzgodniony i dopasowany do stylizacji )

Balony z helem 3e /szt

arin-wybrane

arin-wybrane11julia-wybrane1maja-kolaz

_mg_1519laura-marta-maciej-roczkowa

Steven roczek Samanta smash cake Nelcia wybrane0 Franuś roczek Alanek roczek _MG_0910 _MG_9360 Jan Sabina wybraneKijan wybraneLiska roczek wybrane31

Sesje plenerowe wykonuję w Spijkenisse – ewentualnie w okresie ciepłych miesięcy na plaży Rockanje

Alma wybrane5

Nieuwe map

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s