Polityka prywatności oraz INFORMATOR – odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 25-5-2018 000421.bmp
KIEDY MOŻEMY SPODZIEWAĆ SIĘ NASZYCH ZDJĘĆ / WYBÓR ZDJĘĆ Z GALERII – jak to wygląda?

Zdjęcia do obróbki wybierają klienci sami z galerii online przekazanej każdemu klientowi NIE WCZEŚNIEJ jak 2 tygodnie po sesji – przeważnie przed upływem 3 tygodni od sesji.   W wyjątkowych sytuacjach oraz przy sesjach mini galerie przekazywane są najczęściej w ciągu tygodnia.
Gotowy materiał przekazywany jest w ciągu 31 dni roboczych od dnia sesji . Jeżeli dokupywana jest duża ilość zdjęć poza pakietowych –  czas obróbki może być wydłużony ( najczęściej podaję wtedy przybliżony czas oddania materiału ) .

Fotograf też człowiek i mogą zdarzyć się różne sytuacje losowe / choroba , która wpłynie na dłuższy czas edycji zdjęć. Dokładam wszelkich starań , aby każdy z moich klientów otrzymywał swoje zdjęcia wg umownego terminu , ale wiadomo , że czasami nie mamy wpływu na niektóre sytuacje/ zdarzenia losowe.  Z góry dziękuję za wyrozumiałość i najczęściej w takich sytuacjach zawsze „dorzucam” jakiś bonus 😉

 

ILE MAMY CZASU NA WYBÓR ZDJĘĆ Z GALERII ?

Jeżeli gotowe zdjęcia mają być przekazane w umownym czasie – jest to najczęściej 3-4 dni od dnia przekazania galerii online.

Maksymalny czas na wybranie swoich zdjęć to miesiąc od przekazania galerii . Po upływie tego czasu przypominam się i jeżeli do 3 dni od „przypomnienia” nie mam listy z wybranymi zdjęciami – dokonuję wyboru sama – nie ma wtedy możliwości wymiany zdjęć na inne .

 INFO DLA KLIENTÓW , KTÓRYCH SESJE WYKONANE BYŁY PRZED 2018r i NADAL NIE SĄ WYBRANE  :
Dream art ( fotograf) nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną utratę danych z tych sesji . Nie będzie możliwości zwrotu poniesionej opłaty jak również wykonania sesji rekompensującej utratę tych  plików .

ZADATEK

OD 1 stycznia 2019 r wchodzą zadatki ( w wysokości  €50,00 ) . Zadatki są bezzwrotne w przypadku odwołania sesji. Zadatki weekendowe mogą przejść na sesję przeniesioną na dzień tygodnia – przeniesienie sesji w ostatniej chwili skutkuje utratą wpłaconego zadatku.  Czas wpłacenia zadatku ustalany jest indywidualnie.

PUPILE NA SESJI :

 

Nie wszystkie pieski mogą wziąć udział w sesji studyjnej . Studio przede wszystkim jest przystosowane do sesji z udziałem dzieci .  Udział pupili musi być uzgodniony wcześniej i łączy się z dopłatą  €30,00 

 

PRZYJAZD NA SESJE:

Nie ma możliwości wcześniejszego rozpoczęcia sesji . W ciągu dnia mam po kilka sesji, między sesjami muszę mieć czas na przygotowanie się, złapanie oddechu dlatego też bardzo proszę nie przyjeżdżać przed ustalonym czasem . Umówiona godzina jest godziną przybycia na sesję – nie jej zaczęcia.  Nie ma problemu spóźnienie do 15 min . Powyżej tego czasu proszę o kontakt telefoniczny +31 684 412 398

 

DODATKOWE OSOBY ( O KTÓRYCH NIE BYŁO ROZMOWY W CZASIE USTALANIA DETALI SESJI ) 

Przyjaciółki , znajomi , przyjezdna rodzina – BEZ WCZEŚNIEJSZYCH USTALEŃ NIE MOGĄ BRAĆ UDZIAŁU ( nawet w formie przyglądania się ) W TRAKCIE SESJI . Każda dodatkowa osoba dekoncentruje pozujących. Często robi się też zamieszanie , które „męczy” najmłodszych modeli i sesja wychodzi dużo gorzej . Jeżeli w sesji miałyby brać takie osoby  – wcześniej telefonicznie tłumaczę jak się przygotować w takiej sytuacji , na co zwrócić uwagę – klient jest wtedy świadomy przebiegu sesji i nie ma „niespodzianek” .